LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA MRP
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA MRP oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203652888
Reģistrācijas datums:
30.05.2025
Juridiskā adrese:
Rīga, Emīlijas Benjamiņas iela 13 - 2
Pasta indekss:
LV-1050
SEPA identifikators:
LV19ZZZ40203652888
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
1.00 EUR; Reģistrēts: 30.05.2025; Pēdējās izmaiņas: 30.05.2025
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA MRP kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA MRP mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA MRP @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA MRP @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA MRP @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA MRP @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA MRP @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA MRP @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA MRP
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA MRP
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: