LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA MKsolutions
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA MKsolutions oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203679793
Reģistrācijas datums:
15.09.2025
Juridiskā adrese:
Rīga, Tīnūžu iela 5 - 2
Pasta indekss:
LV-1021
SEPA identifikators:
LV17ZZZ40203679793
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 03.11.2025; Pēdējās izmaiņas: 03.11.2025
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA MKsolutions kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA MKsolutions mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA MKsolutions @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA MKsolutions @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA MKsolutions @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA MKsolutions @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA MKsolutions @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA MKsolutions @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA MKsolutions
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA MKsolutions
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: