LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Aresica Nova SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Aresica Nova SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203690748
Reģistrācijas datums:
22.10.2025
Juridiskā adrese:
Rīga, Anniņmuižas bulvāris 21 - 37
Pasta indekss:
LV-1067
SEPA identifikators:
LV82ZZZ40203690748
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
330.00 EUR; Reģistrēts: 22.10.2025; Pēdējās izmaiņas: 22.10.2025
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Aresica Nova SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Aresica Nova SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Aresica Nova SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Aresica Nova SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Aresica Nova SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Aresica Nova SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Aresica Nova SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Aresica Nova SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Aresica Nova SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Aresica Nova SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: