LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Oktay Logistic
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Oktay Logistic oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203692950
Reģistrācijas datums:
29.10.2025
Juridiskā adrese:
Bauskas nov., Codes pag., "Piebauskas"
Pasta indekss:
LV-3901
SEPA identifikators:
LV89ZZZ40203692950
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Oktay Logistic kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Oktay Logistic mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Oktay Logistic @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Oktay Logistic @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Oktay Logistic @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Oktay Logistic @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Oktay Logistic @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Oktay Logistic @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Oktay Logistic
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Oktay Logistic
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: