LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA LABOR LATVIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA LABOR LATVIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203698686
Reģistrācijas datums:
21.11.2025
Juridiskā adrese:
Rīga, Progresa iela 1 - 44
Pasta indekss:
LV-1067
SEPA identifikators:
LV29ZZZ40203698686
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA LABOR LATVIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA LABOR LATVIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA LABOR LATVIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA LABOR LATVIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA LABOR LATVIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA LABOR LATVIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA LABOR LATVIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA LABOR LATVIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA LABOR LATVIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA LABOR LATVIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: