LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
2Kings TUB SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
2Kings TUB SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203706894
Reģistrācijas datums:
19.12.2025
Juridiskā adrese:
Rīga, Vienības gatve 83 - 10
Pasta indekss:
LV-1004
SEPA identifikators:
LV58ZZZ40203706894
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
2Kings TUB SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
2Kings TUB SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
2Kings TUB SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
2Kings TUB SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
2Kings TUB SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
2Kings TUB SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
2Kings TUB SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
2Kings TUB SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par 2Kings TUB SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par 2Kings TUB SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: