LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA baikai
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA baikai oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203709528
Reģistrācijas datums:
08.01.2026
Juridiskā adrese:
Tukuma nov., Engures pag., Engure, Jūras iela 63
Pasta indekss:
LV-3113
SEPA identifikators:
LV41ZZZ40203709528
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 08.01.2026; Pēdējās izmaiņas: 08.01.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA baikai kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA baikai mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA baikai @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA baikai @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA baikai @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA baikai @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA baikai @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA baikai @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA baikai
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA baikai
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: