LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Tungsera
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Tungsera oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203713523
Reģistrācijas datums:
21.01.2026
Juridiskā adrese:
Rīga, Rāmuļu iela 1 k-1 - 2
Pasta indekss:
LV-1005
SEPA identifikators:
LV40ZZZ40203713523
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
3000.00 EUR; Reģistrēts: 21.01.2026; Pēdējās izmaiņas: 21.01.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Tungsera kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Tungsera mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Tungsera @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Tungsera @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Tungsera @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Tungsera @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Tungsera @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Tungsera @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Tungsera
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Tungsera
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: