LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA LATEKSS Baum
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA LATEKSS Baum oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203721357
Reģistrācijas datums:
16.02.2026
Juridiskā adrese:
Rīga, Dambja iela 3B
Pasta indekss:
LV-1005
SEPA identifikators:
LV79ZZZ40203721357
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 16.02.2026; Pēdējās izmaiņas: 16.02.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA LATEKSS Baum kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA LATEKSS Baum mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA LATEKSS Baum @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA LATEKSS Baum @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA LATEKSS Baum @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA LATEKSS Baum @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA LATEKSS Baum @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA LATEKSS Baum @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA LATEKSS Baum
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA LATEKSS Baum
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: