LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Pira Systems SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Pira Systems SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203747360
Reģistrācijas datums:
19.05.2026
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzelzavas iela 63 - 49
Pasta indekss:
LV-1084
SEPA identifikators:
LV84ZZZ40203747360
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 31.07.2026; Pēdējās izmaiņas: 31.07.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Pira Systems SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Pira Systems SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Pira Systems SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Pira Systems SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Pira Systems SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Pira Systems SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Pira Systems SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Pira Systems SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Pira Systems SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Pira Systems SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: