LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA TG PROJECTS
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA TG PROJECTS oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203748099
Reģistrācijas datums:
21.05.2026
Juridiskā adrese:
Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Institūta iela 24 - 2
Pasta indekss:
LV-2130
SEPA identifikators:
LV16ZZZ40203748099
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA TG PROJECTS kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA TG PROJECTS mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA TG PROJECTS @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA TG PROJECTS @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA TG PROJECTS @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA TG PROJECTS @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA TG PROJECTS @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA TG PROJECTS @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA TG PROJECTS
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA TG PROJECTS
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: