LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Norvext SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Norvext SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203766785
Reģistrācijas datums:
03.08.2026
Juridiskā adrese:
Jūrmala, Irbju iela 12
Pasta indekss:
LV-2011
SEPA identifikators:
LV88ZZZ40203766785
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 03.08.2026; Pēdējās izmaiņas: 03.08.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Norvext SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Norvext SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Norvext SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Norvext SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Norvext SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Norvext SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Norvext SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Norvext SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Norvext SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Norvext SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: