LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Routx Core"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Routx Core" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203776478
Reģistrācijas datums:
02.09.2026
Juridiskā adrese:
Rīga, Vestienas iela 20 - 1
Pasta indekss:
LV-1035
SEPA identifikators:
LV83ZZZ40203776478
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
4.00 EUR; Reģistrēts: 02.09.2026; Pēdējās izmaiņas: 02.09.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Routx Core" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Routx Core" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Routx Core" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Routx Core" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Routx Core" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Routx Core" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Routx Core" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Routx Core" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Routx Core"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Routx Core"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: