LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "FEEL DIGITAL"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "FEEL DIGITAL" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203777064
Reģistrācijas datums:
03.09.2026
Juridiskā adrese:
Jūrmala, Mazā Dzirnavu iela 3
Pasta indekss:
LV-2011
SEPA identifikators:
LV72ZZZ40203777064
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
100.00 EUR; Reģistrēts: 03.09.2026; Pēdējās izmaiņas: 03.09.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "FEEL DIGITAL" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "FEEL DIGITAL" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "FEEL DIGITAL" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "FEEL DIGITAL" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "FEEL DIGITAL" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "FEEL DIGITAL" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "FEEL DIGITAL" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "FEEL DIGITAL" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "FEEL DIGITAL"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "FEEL DIGITAL"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: