LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Maskaļķi"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Maskaļķi" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
43603060755
Reģistrācijas datums:
14.08.2013
Juridiskā adrese:
Jelgavas nov., Cenu pag., Āne, Atpūtas iela 7
Pasta indekss:
LV-3043
SEPA identifikators:
LV14ZZZ43603060755
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
14001.00 EUR; Reģistrēts: 22.11.2014; Pēdējās izmaiņas: 22.11.2014
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Maskaļķi" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Maskaļķi" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Maskaļķi" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Maskaļķi" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Maskaļķi" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Maskaļķi" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Maskaļķi" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Maskaļķi" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Maskaļķi"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Maskaļķi"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: