LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Līveni
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Līveni oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
44103014522
Reģistrācijas datums:
08.06.1998
Juridiskā adrese:
Valmieras nov., Rencēnu pag., "Līveni"
Pasta indekss:
LV-4232
SEPA identifikators:
LV38ZZZ44103014522
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
82360.00 EUR; Reģistrēts: 19.04.2016; Pēdējās izmaiņas: 19.04.2016
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Līveni kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Līveni mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Līveni @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Līveni @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Līveni @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Līveni @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Līveni @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Līveni @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Līveni
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Līveni
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: