LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
"UPĪŠA NAMI" SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
"UPĪŠA NAMI" SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
44103044211
Reģistrācijas datums:
14.02.2007
Juridiskā adrese:
Valmieras nov., Valmiera, Skuju iela 2
Pasta indekss:
LV-4202
SEPA identifikators:
LV43ZZZ44103044211
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2846.00 EUR; Reģistrēts: 18.07.2016; Pēdējās izmaiņas: 18.07.2016
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
"UPĪŠA NAMI" SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
"UPĪŠA NAMI" SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
"UPĪŠA NAMI" SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
"UPĪŠA NAMI" SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
"UPĪŠA NAMI" SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
"UPĪŠA NAMI" SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
"UPĪŠA NAMI" SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
"UPĪŠA NAMI" SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par "UPĪŠA NAMI" SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par "UPĪŠA NAMI" SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: