LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA JUBIS B
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA JUBIS B oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
45403050108
Reģistrācijas datums:
03.04.2018
Juridiskā adrese:
Madonas nov., Cesvaines pag., "Greķi"
Pasta indekss:
LV-4871
SEPA identifikators:
LV88ZZZ45403050108
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA JUBIS B kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA JUBIS B mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA JUBIS B @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA JUBIS B @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA JUBIS B @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA JUBIS B @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA JUBIS B @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA JUBIS B @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA JUBIS B
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA JUBIS B
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: