LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Ritma oāze"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Ritma oāze" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
45403054576
Reģistrācijas datums:
13.06.2019
Juridiskā adrese:
Cēsu nov., Veselavas pag., Bērzkrogs, "Vārpas" - 7
Pasta indekss:
LV-4116
SEPA identifikators:
LV23ZZZ45403054576
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
1.00 EUR; Reģistrēts: 13.06.2019; Pēdējās izmaiņas: 13.06.2019
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Ritma oāze" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Ritma oāze" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Ritma oāze" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Ritma oāze" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Ritma oāze" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Ritma oāze" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Ritma oāze" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Ritma oāze" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Ritma oāze"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Ritma oāze"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: