LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "VADIM TATTOO"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "VADIM TATTOO" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50203433321
Reģistrācijas datums:
12.10.2022
Juridiskā adrese:
Rīga, Krišjāņa Barona iela 60
Pasta indekss:
LV-1011
SEPA identifikators:
LV14ZZZ50203433321
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2700.00 EUR; Reģistrēts: 12.10.2022; Pēdējās izmaiņas: 12.10.2022
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "VADIM TATTOO" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "VADIM TATTOO" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "VADIM TATTOO" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "VADIM TATTOO" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "VADIM TATTOO" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "VADIM TATTOO" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "VADIM TATTOO" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "VADIM TATTOO" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "VADIM TATTOO"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "VADIM TATTOO"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: