LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
KairoLab SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
KairoLab SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50203727101
Reģistrācijas datums:
05.03.2026
Juridiskā adrese:
Madonas nov., Madona, Rūpniecības iela 18C - 16
Pasta indekss:
LV-4801
SEPA identifikators:
LV32ZZZ50203727101
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
5560.00 EUR; Reģistrēts: 16.09.2026; Pēdējās izmaiņas: 16.09.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
KairoLab SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
KairoLab SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
KairoLab SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
KairoLab SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
KairoLab SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
KairoLab SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
KairoLab SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
KairoLab SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par KairoLab SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par KairoLab SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: