LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Garšu Sēta
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Garšu Sēta oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50203736091
Reģistrācijas datums:
07.04.2026
Juridiskā adrese:
Ogres nov., Tomes pag., "Grantslejas"
Pasta indekss:
LV-5020
SEPA identifikators:
LV93ZZZ50203736091
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Garšu Sēta kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Garšu Sēta mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Garšu Sēta @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Garšu Sēta @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Garšu Sēta @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Garšu Sēta @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Garšu Sēta @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Garšu Sēta @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Garšu Sēta
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Garšu Sēta
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: