LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA "LUANŽ & KO".
Pievienot logo
SIA "LUANŽ & KO"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "LUANŽ & KO" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103512712
Reģistrācijas datums:
15.02.2012
Juridiskā adrese:
Rīga, Viestura prospekts 39 - 54
Pasta indekss:
LV-1005
SEPA identifikators:
LV78ZZZ40103512712
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
14.00 EUR; Reģistrēts: 14.12.2015; Pēdējās izmaiņas: 14.12.2015
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "LUANŽ & KO" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "LUANŽ & KO" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "LUANŽ & KO" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "LUANŽ & KO" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "LUANŽ & KO" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "LUANŽ & KO" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "LUANŽ & KO" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "LUANŽ & KO" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "LUANŽ & KO"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "LUANŽ & KO"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: