LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA Mobilizing.
Pievienot logo
SIA Mobilizing
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Mobilizing oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203098816
Reģistrācijas datums:
12.10.2017
Juridiskā adrese:
Mārupes nov., Mārupes pag., "Ezīši"
Pasta indekss:
LV-2166
SEPA identifikators:
LV41ZZZ40203098816
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 08.09.2020; Pēdējās izmaiņas: 08.09.2020
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Mobilizing kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Mobilizing mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Mobilizing @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Mobilizing @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Mobilizing @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Mobilizing @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Mobilizing @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Mobilizing @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Mobilizing
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Mobilizing
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: