LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA "EJAK Digital".
Pievienot logo
SIA "EJAK Digital"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "EJAK Digital" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203571708
Reģistrācijas datums:
28.06.2024
Juridiskā adrese:
Dienvidkurzemes nov., Nīcas pag., Bernāti, "Kurpi"
Pasta indekss:
LV-3473
SEPA identifikators:
LV67ZZZ40203571708
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 28.06.2024; Pēdējās izmaiņas: 28.06.2024
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "EJAK Digital" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "EJAK Digital" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "EJAK Digital" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "EJAK Digital" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "EJAK Digital" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "EJAK Digital" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "EJAK Digital" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "EJAK Digital" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "EJAK Digital"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "EJAK Digital"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: