LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA "BŪVIECERE".
Pievienot logo
SIA "BŪVIECERE"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "BŪVIECERE" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
42103055217
Reģistrācijas datums:
12.05.2011
Juridiskā adrese:
Dienvidkurzemes nov., Vērgales pag., Ziemupe, "Šķēres"
Pasta indekss:
LV-3463
SEPA identifikators:
LV82ZZZ42103055217
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2844.00 EUR; Reģistrēts: 16.05.2014; Pēdējās izmaiņas: 16.05.2014
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "BŪVIECERE" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "BŪVIECERE" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "BŪVIECERE" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "BŪVIECERE" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "BŪVIECERE" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "BŪVIECERE" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "BŪVIECERE" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "BŪVIECERE" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "BŪVIECERE"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "BŪVIECERE"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: