LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA "AGRO BĒRZE".
Pievienot logo
SIA "AGRO BĒRZE"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "AGRO BĒRZE" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
48503024753
Reģistrācijas datums:
26.03.2015
Juridiskā adrese:
Dobeles nov., Bērzes pag., "Darbnīcas"
Pasta indekss:
LV-3732
SEPA identifikators:
LV53ZZZ48503024753
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 26.03.2015; Pēdējās izmaiņas: 26.03.2015
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "AGRO BĒRZE" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "AGRO BĒRZE" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "AGRO BĒRZE" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "AGRO BĒRZE" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "AGRO BĒRZE" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "AGRO BĒRZE" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "AGRO BĒRZE" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "AGRO BĒRZE" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "AGRO BĒRZE"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "AGRO BĒRZE"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: