LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA ISIJA.
Pievienot logo
SIA ISIJA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA ISIJA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
54103076401
Reģistrācijas datums:
18.05.2012
Juridiskā adrese:
Gulbenes nov., Gulbene, Brīvības iela 87C
Pasta indekss:
LV-4401
SEPA identifikators:
LV68ZZZ54103076401
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 02.04.2019; Pēdējās izmaiņas: 02.04.2019
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA ISIJA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA ISIJA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA ISIJA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA ISIJA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA ISIJA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA ISIJA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA ISIJA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA ISIJA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA ISIJA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA ISIJA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: