LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no Biedrība "Lēpju 7".
Pievienot logo
Biedrība "Lēpju 7"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Biedrība "Lēpju 7" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Biedrību un nodibinājumu reģistrs
Reģistrācijas numurs:
40008356664
Reģistrācijas datums:
28.01.2026
Juridiskā adrese:
Rīga, Lēpju iela 7 - 7
Pasta indekss:
LV-1016
SEPA identifikators:
LV79ZZZ40008356664
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Biedrība
Tiesību subjekta veida kods:
BDR
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Biedrība "Lēpju 7" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Biedrība "Lēpju 7" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Biedrība "Lēpju 7" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Biedrība "Lēpju 7" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Biedrība "Lēpju 7" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Biedrība "Lēpju 7" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Biedrība "Lēpju 7" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Biedrība "Lēpju 7" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Biedrība "Lēpju 7"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Biedrība "Lēpju 7"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: