LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no SIA BIORGANIK 5.
Pievienot logo
SIA BIORGANIK 5
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA BIORGANIK 5 oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103734232
Reģistrācijas datums:
22.11.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Vecā Biķernieku iela 9 - 16
Pasta indekss:
LV-1079
SEPA identifikators:
LV58ZZZ40103734232
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 22.11.2013; Pēdējās izmaiņas: 22.11.2013
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA BIORGANIK 5 kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA BIORGANIK 5 mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA BIORGANIK 5 @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA BIORGANIK 5 @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA BIORGANIK 5 @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA BIORGANIK 5 @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA BIORGANIK 5 @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA BIORGANIK 5 @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA BIORGANIK 5
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA BIORGANIK 5
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: