LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no SIA "Katoļu 11".
Pievienot logo
SIA "Katoļu 11"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Katoļu 11" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203070375
Reģistrācijas datums:
19.05.2017
Juridiskā adrese:
Rīga, Firsa Sadovņikova iela 39 - 5
Pasta indekss:
LV-1003
SEPA identifikators:
LV96ZZZ40203070375
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
320000.00 EUR; Reģistrēts: 28.11.2018; Pēdējās izmaiņas: 28.11.2018
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Katoļu 11" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Katoļu 11" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Katoļu 11" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Katoļu 11" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Katoļu 11" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Katoļu 11" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Katoļu 11" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Katoļu 11" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Katoļu 11"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Katoļu 11"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: