LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no SIA K&K Sakss.
Pievienot logo
SIA K&K Sakss
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA K&K Sakss oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203495508
Reģistrācijas datums:
11.07.2023
Juridiskā adrese:
Aizkraukles nov., Skrīveru pag., Zemkopības institūts, Ābeļu iela 5
Pasta indekss:
LV-5125
SEPA identifikators:
LV97ZZZ40203495508
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
200.00 EUR; Reģistrēts: 11.07.2023; Pēdējās izmaiņas: 11.07.2023
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA K&K Sakss kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA K&K Sakss mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA K&K Sakss @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA K&K Sakss @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA K&K Sakss @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA K&K Sakss @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA K&K Sakss @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA K&K Sakss @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA K&K Sakss
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA K&K Sakss
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: