LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no SIA "SHOES STYLE".
Pievienot logo
SIA "SHOES STYLE"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "SHOES STYLE" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50203150761
Reģistrācijas datums:
18.06.2018
Juridiskā adrese:
Rīga, Ikšķiles iela 7 k-1 - 33
Pasta indekss:
LV-1057
SEPA identifikators:
LV84ZZZ50203150761
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
100.00 EUR; Reģistrēts: 18.06.2018; Pēdējās izmaiņas: 18.06.2018
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "SHOES STYLE" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "SHOES STYLE" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "SHOES STYLE" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "SHOES STYLE" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "SHOES STYLE" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "SHOES STYLE" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "SHOES STYLE" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "SHOES STYLE" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "SHOES STYLE"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "SHOES STYLE"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: