LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu piedāvājumus no SIA "LAT GRAND".
Pievienot logo
SIA "LAT GRAND"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "LAT GRAND" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50003853761
Reģistrācijas datums:
05.09.2006
Juridiskā adrese:
Rīga, Anniņmuižas bulvāris 32 - 4
Pasta indekss:
LV-1067
SEPA identifikators:
LV53ZZZ50003853761
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "LAT GRAND" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "LAT GRAND" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "LAT GRAND" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "LAT GRAND" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "LAT GRAND" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "LAT GRAND" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "LAT GRAND" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "LAT GRAND" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "LAT GRAND"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "LAT GRAND"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: